Školní a webové informační centrum

Základní škola Kpt. Jaroše získala v rámci grantových projektů ESF 4 441 019,42,- Kč na realizaci dvou projektů.

Školní a webové informační centrum

Cílem projektu je umožnit žákům přístup k učivu, které bude zpracováno v elektronické podobě a zpřístupněno ve školním nebo webovém informačním centru.

Předpokladem je, že služby centra budou moci využívat žáci školy v průběhu svého vzdělávání na základní škole i po jeho skončení. Vedle obsahu učiva budou zpracované materiály obsahovat testy, návrhy projektů, seminárních prací a odkazy na další doplňkovou literaturu. Učivo bude diferencováno, žáci mohou využívat pouze tu část, která je pro jejich vzdělávání nejvýhodnější.

Součástí projektu bylo i vybudování školního informačního centra s počítači a interaktivní tabulí.

Školní a webové informační centrum pro 1. stupeň základní školy

Cílem projektu je umožnit žákům 1. stupně přístup k učivu, které bude zpracováno v elektronické podobě a zpřístupněno ve školním nebo webovém informačním centru.

Vzhledem k rostoucímu počtu žáků se speciálními vzdělávacími potřebami, počtu cizinců s různou úrovní znalosti českého jazyka a nutnosti diferencovat formy práce podle cílové skupiny bude přehledná forma elektronického zpracování náplně jednotlivých předmětů velkým přínosem.
Investice do rozvoje vzdělávání
Aktivita je spolufinancována Evropským sociálním fondem
Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním
fondem a státním rozpočtem České republiky